UA RU

Фінансовий директор напрокат

для власників середнього бізнесу

Замовляючи послугу фінансового директора напрокат, Ви отримуєте не тільки компетентного управлінця, який грає на вашому боці, але і досвідчену, спрацьовану і злагоджену команду фінансистів, яку я приведу за собою. Вам більше не потрібно шукати всіх фахівців окремо, витрачати час на їх адаптацію і витрачати гроші на оплату їх фонду праці. Ця послуга вирішує всі проблеми одночасно.

чому ми?

Мене звати Тетяна Мороз і я фінансовий директор з досвідом більше 20 років у найрізноманітніших підприємницьких нішах. Пропонуючи вам послугу Фінансового Директора на прокат, я пропоную вам мій великий практичний досвід, і послуги моєї команди, наші успіхи і авторські фінансові рішення, які потрібні саме вам, саме зараз.

Ми-ідеальне рішення для фінансових менеджерів, керівників вищої ланки і власників середніх бізнесів, особливо в періоди економічних криз або фінансової нестабільності.

Ми просто (для Вас), і головне швидко, забезпечуємо управління фінансовою стійкістю, фінансовими ризиками, ліквідністю і платоспроможністю компанії. Ми даємо пропозиції щодо способів мінімізації витрат, які виникають внаслідок реалізації підприємницької діяльності.

Зі мною і моєю командою фінанси для вас - це просто, зрозуміло, прозоро і прогнозовано. Ми вміємо правильно розставляти пріоритети і починаємо свою роботу з самих термінових завдань.

Ми не вантажимо вас непотрібними і складними звітами, оберігаємо від невірних рішень і економимо мільйони! У тому числі, завдяки фінансовому порядку і економії на оплаті цілого штату фінансових аналітиків.

На Головну

Контакти

Або залиште повідомлення