UA RU
Вам подарунок
Ми надішлемо вам шаблони популярних фінансових документів абсолютно безкоштовно! Потрібна тільки ваша пошта
Пропозиція обмежена
МІЛЬЙОНИ
економимо вам

МІЛЬЙОНИ

Дізнатися про нас
директор
фінансовий

директор

напрокат Дізнатися про нас
Фінансовий директор напрокат

Фінансовий директор напрокат

для власників середнього бізнесу
Замовляючи послугу Фінансового директора напрокат, Ви отримуєте не лише компетентного керівника, який грає на вашому боці, але і досвідчену, спрацьовану і злагоджену команду фінансистів, яку я приведу за собою. Вам більше не потрібно шукати всіх фахівців окремо, витрачати час на їх адаптацію і витрачати гроші на оплату їх фонду праці. Ця послуга вирішує всі Ваші задачі одночасно.
Дізнатись більше

Супроводжуючі послуги

чому ми?

20

років досвіду, який працює на вас

10/10

так оцінюють нас наші клієнти

$100млн

такий річний оборот мають 70% наших клієнтів

25

кількість ніш в яких ми працювали

в 4 рази

швидше ніж наші конкуренти досягаємо результату

72

задоволених і успішних клієнта

Відгуки

Сергій Іванович, власник виробничої фірми

До мого знайомства з командою Just Finance мені довелося змінити 3 фінансових директорів за 2 роки, але я так і не зміг отримати чітку і зрозумілу систему управлінської звітності. Всього за два місяці співпраці з Just Finance я отримав реальний інструмент контролю свого бізнесу і зрозумілу систему обліку.

С. Неня, Фінансовий директор ТОВ Віатек

Хочеться відзначити високий рівень професіоналізму, залученості в проект, відповідальності за результат особисто керівника компанії і проекту Тетяни Мороз. Надалі ми плануємо розширювати нашу співпрацю з аналогічних питань, так як бачимо реальні і хороші результати виконаної роботи, які допомагають нам управляти розвитком компанії, отримувати додатковий фінансовий результат вже зараз.

Директор ТОВ " НВО ІНФОТЕХ» Володимир Нечетов

В результаті співпраці з компанією Just Finance ми отримали робочу фінансову модель як основу для розвитку ТОВ "НВО ІНФОТЕХ", в 2-х сценаріях, розроблену ідеально під запит, з урахуванням особливостей бізнес-процесів і облікової моделі.
Дякуємо весь колектив компанії "Just Finance" і особисто пані Тетяну Мороз за відмінно виконану роботу.

гаряча пропозиція

Наш Фінансовий Директор напрокат проведе для Вас повноцінну 60-ти хвилинну фінансову консультацію, відповість на найголовніші питання і підкаже, що найбільше заважає Вашому бізнесу.
Зі знижкою в 92%. Вартість всього 20 €

Записатись зараз Пропозиція обмежена
про нас

про нас

Агенція Just Fin - камерна та працює з обмеженою кількістю компаній одночасно. У нас немає амбіцій заробити всі гроші світу, але ми прагнемо отримувати задоволення від роботи і надавати послуги на які наші Клієнти заслуговують.

Just Fin - це команда практиків, які помилялися, приймали невірні рішення, вчилися і виправляли свої помилки, вдосконалювали свої навички та отримували досвід протягом останніх 20 років. Саме метод проб і помилок зробив з нас фінансових професіоналів, яким немає рівних!

95% наших клієнтів впевнено оцінюють досвід з нашою командою на 10 з 10, і цією оцінкою, разом з вражаючим портфоліо в більш ніж 25ти галузях ми неймовірно пишаємося!

про нас

про нас

Втомилися шукати фінансового директора, який приборкає фінанси Вашого підприємства і наведе лад? Вітаю, Ви його знайшли!

Я маю більше 20 років практичного досвіду в 2х десятках різних галузей і відповідальну професійну команду, яка зможе в найкоротші терміни виявити основні причини фінансових труднощів, проблем або нестачі оптимізації у Вашій компанії.

Контакти

Або залиште повідомлення